U bent hier: Welkom › Competitie › Competitie senioren

Competitie senioren

Competitieregeling

    Het maximum aantal banen dat gebruikt mag worden wordt bepaald
    door het aantal thuisspelende teams plus 1 wisselbaan. Eventuele niet voor de
    competitie in gebruik zijnde banen kunnen door recreanten via het normale
    afhangsysteem gebruikt worden. Als er een competitiewedstrijd op die baan gaande is
    moet die eerst uitgespeeld worden. Helaas is er op de zaterdag vanaf 09.00
    uur geen baan beschikbaar voor de recreanten i.v.m. het grote aantal teams. Op de
    zondag is er wel een mogelijkheid maar alleen later in de middag.

    Kijk in de evenementenkalender om de bezetting van de banen te kunnen inschatten.

    Klik op ' standen en uitslagen' voor de resultaten.

     

    VOORJAARSCOMPETITIE 2017

     

    vrijdagmorgen

     

    Mix 50+

    Roelie de Bruin

    Ria Peursum

    Joop van Barneveld

    Aart Wessemius

    Bert de Bruin

     

    Voorjaarscompetitie Midden Voorjaar 2017

    6401 Vrijdag Morgen Open klasse Gemengd dubbel 50+

    TV ITL 1 standen en uitslagen

     

     

    vrijdagavond

     

    Heren 17+

    Michael Rademaker

    Michiel Temminck

    Emiel Mullink

    Erwin van Leeuwen

    Coen Hermans

    Jonathan Gerling

     

    Voorjaarscompetitie Midden Voorjaar 2017

    7608 Vrijdag Avond 2e klasse Heren dubbel 17+

    TV ITL 1 standen en uitslagen

     

    Mix 35+ 1

    Alexandra Zijpveld

    Ben Zijpveld

    Mirella ter Maten

    Raymond Kluft

     

    Voorjaarscompetitie Midden Voorjaar 2017

    7444 Vrijdag Avond 4e klasse Gemengd dubbel 35+

    TV ITL 1 standen en uitslagen

     

    Mix 35+ 2

    Sietske Lhoest-Snoeck

    Els Tibosch

    Mirjam de Lange

    Paul Lhoest

    Menno Meijer

    Arnout Stam

     

    Voorjaarscompetitie Midden Voorjaar 2017

    7444 Vrijdag Avond 4e klasse Gemengd dubbel 35+

    TV ITL 2 standen en uitslagen

     

     

    zaterdag

     

    Heren 17+

    Jordan Tiesnisch

    Edwin de Vries

    Dennis Boerhout

    Jorgos Fost

    Bert Vloo

    Remko van Vemden

     

    Voorjaarscompetitie Midden Voorjaar 2017

    3276 Zaterdag Hele dag 3e klasse Heren 17+

    TV ITL 1 standen en uitslagen

     

    Heren 35+ 1

    Alwin van Vemden

    Bart Bax

    Marcel Kotte

    Michel van Asselen

    Matthijs Kamp

    Reinoud Hartmans

     

    Voorjaarscompetitie Midden Voorjaar 2017

    3644 Zaterdag Hele dag 3e klasse Heren 35+

    TV ITL 1 standen en uitslagen

     

    Heren 35+ 2

    Willem Daenen

    Peter Kuis

    Hans Nijhuis

    Ronald Wiersema

    Arnout Stam

    Pieter Bakker

     

    Voorjaarscompetitie Midden Voorjaar 2017

    3643 Zaterdag Hele dag 3e klasse Heren 35+

    TV ITL 2 standen en uitslagen

     

    Mix 17+

    Anneke Beumer

    Ivonne van Scherpenzeel

    Mariann Dorenstouter

    Roel van Kuik

    Rob Hartwich

     

    Voorjaarscompetitie Midden Voorjaar 2017

    8417 Zaterdag Hele dag 4e klasse Gemengd dubbel 17+

    TV ITL 1 standen en uitslagen

     

    Mix 35+

    Leo van Slimming

    Willem Hacquebard

    Bianca Driehuis

    Hennie Fennema

     

    Voorjaarscompetitie Midden Voorjaar 2017

    4433 Zaterdag Hele dag 3e klasse Gemengd 35+

    TV ITL 1 standen en uitslagen

     

    Mix 50+

    Ruud van Baar

    Anja van Baar

    Rovère Portier

    Karin Karman

     

    Voorjaarscompetitie Midden Voorjaar 2017

    5002 Zaterdag Hele dag Open klasse Gemengd dubbel 50+

    standen en uitslagen

     

     

    zondag

     

    Heren 1

    Lars Klaassens

    Robin de Waal

    Xander Weernink

    Jurco Bos

    Guido van Beurden

    Thijs Bollen

     

    KNLTB Landelijk Voorjaar 2017

    0664 Zondag Hele dag 7e klasse Heren

    TV ITL 1 standen en uitslagen

     

    Dames 1

    Jolanda van Hemert

    Astrid van Ruiten

    Saskia van Hemert

    Anna Bakker

     

    KNLTB Landelijk Voorjaar 2017

    1062 Zondag Hele dag 3e klasse Dames

    TV ITL 1 standen en uitslagen

     

    Dames 2

    Hanneke Vloo

    Bianca Gerling

    Katja Hoekman

    Maaike Kamp

    Lonneke Buitink-Barten

    Yvonne Verkerk

    Wietske de Haan

     

    KNLTB Landelijk Voorjaar 2017

    1102 Zondag Hele dag 4e klasse Dames

    TV ITL 2 standen en uitslagen

     

    Mix 35+

    Brenda Weernink

    Linda Grebe

    Gertrud Rietveld

    Peter Hoekstra

    Sipke Brandsma

     

    KNLTB Landelijk Voorjaar 2017

    1541 Zondag Hele dag 3e klasse Gemengd 35+

    TV ITL 1 standen en uitslagen

     

     

    ZOMERAVONDCOMPETITIE 2017

     

    woensdagavond

     

    Dames 1

    Wietske de Haan

    Astrid van Ruiten

    Katja Hoekman

    Gertud Rietveld

    Mirjam de Lange

    Sietske Lhoest

     

    Standen en uitslagen:

    KNLTB Zomeravondcompetitie Mei/Juni 2017

    6068 Woensdag Avond 3e klasse Dames dubbel 17+

     

    Dames 2

    Barbara Tusveld

    Annemarie van Selm

    Conny Kruyssen

    Harma Nijhuis

    Monique Simons-Wentel

    Aletta Bingley

     

    Standen en uitslagen:

    KNLTB Zomeravondcompetitie Mei/Juni 2017

    6112 Woensdag Avond 4e klasse Dames dubbel 17+

     

    Dames 3

    Petra Meerens

    Wilma Fuijk

    Meriam Heesbeen

    Inge Rijksen

     

    Standen en uitslagen:

    KNLTB Zomeravondcompetitie Mei/Juni 2017

    6112 Woensdag Avond 4e klasse Dames dubbel 17+

    Inloggen

    Inloggen: hoe werkt dat?

    Klik hier

    Evenementenkalender

    « Februari 2018 »
    M D W D V Z Z
    29 30 31 1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 1 2 3 4

    -- Geen vermeldingen --


    weeronline.nl Altijd jouw weer

     


    Ogenblik a.u.b. ...