U bent hier: Welkom › Competitie › Competitie senioren

Competitie senioren

Eventuele niet voor de competitie in gebruik zijnde banen kunnen door recreanten via het normale afhangsysteem gebruikt worden. Als er een competitiewedstrijd op die baan gaande is moet die eerst uitgespeeld worden. Helaas zijn er tijdens de najaarscompetitie op de vrijdagavond vanaf 19:00u geen banen beschikbaar voor recreanten i.v.m. het grote aantal teams tijdens de competitieweken. Op de zaterdagen en zondagen zijn er wel mogelijkheden.

Kijk in het menu 'wie speelt wanneer thuis' om de bezetting van de banen te kunnen inschatten.

Klik op de link per team voor de schema's en 'standen en uitslagen'.

Let op: In verband met de baanplanning is het mogelijk dat er tussentijds nog wijzigingen volgen. Onderstaande informatie is voor het laatst bijgewerkt op 23 september 2018.

 

Competitieteams TV ITL najaar 2018

mijnknltb.toernooi.nl

 

 

KNLTB najaar Landelijk 2018

11-9-2018 t/m 18-11-2018

Teams 12

 

 

Heren

 

HD 17+ vra 01 Remko van Vemden, Alwin van Vemden, Edwin de Vries, Dennis Boerhout, Benjamin Verbeek, Remco Verbeek

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 19

ITL LELYSTAD 1

 

HD 17+ vra 02 Michael Rademaker, Jonathan Gerling, Coen Hermans, Emiel Mullink, Michiel Temminck, Erwin van Leeuwen

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 31

ITL LELYSTAD 2

 

HD 35+ vra 01 Tim de Groot, Reinoud Hartmans, Bart Bax, Hans Roodenkerken, Hans Nijhuis, Silke

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 66

ITL LELYSTAD 1

 

HD 50+ vr 01 Foort van den Donker, Roelof Schraa, Gerard Kerkman, Wim Christiaans, Ad Brands, Hans Luiten

Heren dubbel 50+ Vrijdag – 2e klasse – Afdeling 15

ITL LELYSTAD 1

 

HD 17+ za 01 Sipke Brandsma, Bas Helderman, Aart Wessemius, Jan van der Zon

Heren dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 14

ITL LELYSTAD 1

 

 

Dames

 

DD 35+ vra 01 Bianca Driehuis, Henny Fennema, Alexandra Zijpveld, Mirela ter Maten, Gertrud Rietveld, Brenda Weernink

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 42

ITL LELYSTAD 1

 

DD 35+ vra 02 Conny Kruyssen, Aletta Bingley, Barbara Tusveld, Annemarie van Selm, Hara Nijhuis, Monique Wentholt

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 87

ITL LELYSTAD 2

 

DD 17+ za 01 Mariann Dorenstouter, Anneke Beumer, Yvonne van Scherpenzeel, Thora Zwart, Saskia van Hemert, Jolanda van Hemert

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 22

ITL LELYSTAD 1

 

 

Gemengd

 

GD 17+ vra 01 Marcel Kotte, Bert Vloo, Matthijs Kamp, Wietske de Haan, Hanneke Vloo, Maaike Kamp

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 55

ITL LELYSTAD 1

 

MIX 11-17 za 01 Lisanne, Judith, Sophie, Kyle, Alec, Kynan

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 2

ITL LELYSTAD 1

 

MIX zo 01 Christiaan Veldhuizen, Anna Bakker, Jurco Bos, Astrid van Ruiten

Gemengd Zondag – 3e klasse – Afdeling 6

ITL LELYSTAD 1

 

 

Jongens

 

JO 10-14 zo 01 Jasper, Jorne, Pepijn, Dyami

Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 50

ITL LELYSTAD 1

 

 

 

KNLTB Najaar Groen 2018

16-9-2018 t/m 30-11-2018

Teams 2

 

GROEN 1 01 Daan, Pim, Jesse, Max

Groen – Groen 1 – Afdeling 18

ITL LELYSTAD 1

 

GROEN 2 02 Maurice, Pieter, Kyan, Rogier, Safae

Groen – Groen 2 – Afdeling 29

ITL LELYSTAD 2

 

 

Competitieteams TV ITL najaar 2018

tenniskids.toernooi.nl

 

 

KNLTB najaar World Tour 2018

9-9-2018 t/m 7-10-2018

Teams 2

 

 

ORANJE 2 01 Lianne, Nadia, Niene, Oriana, Louise, Bram

ITL LELYSTAD 1 


Oranje 2 - Afdeling 32 - Periode 1

 

ROOD 2 01 Jamie, Alen, Lewis, Wessel, Jasmijn, Esmee, Dioselinha, Realinha

ITL LELYSTAD 1


Rood 2 - Afdeling 10 - Periode 1

 

 

 

VOORJAARSCOMPETITIE 2018

 

VRIJDAG

 

GD 50+ (1)

Bert de Bruin

Joop van Barneveld

Roelie de Bruin

Ria Peursum

 

Gemengd dubbel 50+ Vrijdag Ochtend – Open klasse – Afdeling 3

13 april, 11 en 25 mei thuis

 

HD 50+ (2)

Roelof Schraa

Dirk Wolse

Gerard Kerkman

Foort van den Donker

Wil Omloo

 

Heren dubbel 50+ Vrijdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 3

6 en 20 april, 18 mei, 1 juni thuis

 

DD 35+ (1)

Conny Kruyssen

Aletta Bingley

Barbara Tusveld

Annemarie van Selm

Harma Nijhuis

Monique Wentholt

 

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 17

6 april, 18 mei, 1 juni thuis

 

HD 17+ (2)

Michael Rademaker

Jonathan Gerling

Coen Hermans

Emiel Mullink

Remko Verbeek

Michiel Temmink

Erwin van Leeuwen

 

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2

13 april, 11 en 25 mei thuis

 

HD 35+ (3)

Arian Verkaik

Menno Meijer

Arnout Stam

Ronald Wiersema

 

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 1

6 en 20 april, 25 mei thuis

 

 

ZATERDAG

 

Gemend 35+ (1)

Leo van Slimming

Willem Hacquebard

Bianca Driehuis

Alexandra Zijpveld

 

Gemengd 35+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 7

7 en 21 april, 12 mei thuis

 

GD 17+ (2)

Anneke Beumer

Marianne Doorenstouter

Yvonne van Scherpenzeel

Rob Hartwich

Andre de Juncker

Marco de Juncker

 

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 4

14 april, 5 en 12 mei, 2 juni thuis

 

Heren 17+ (3)

Remko van Vemden

Edwin de Vries

Jordan Tiesnitsch

Bert Vloo

Dennis Boerhout

Joris Foppen

 

Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 18

14 april, 5 en 26 mei, 2 juni thuis

 

Heren 35+ (4)

Alwin van Vemden

Reinoud Hartmans

Matthijs Kamp

Marcel Kotte

Bart Bax

Tim de Groot

 

Heren 35+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 8

14 april, 5 en 12 mei thuis

 

 

ZONDAG

 

Dames (1)

Saskia van Hemert

Jolanda van Hemert

Anna Bakker

Astrid van Ruiten

 

Dames Zondag – 2e klasse – Afdeling 5

8 april, 13 en 27 mei

 

Mix 35+ (2)

Brenda Weernink

Gertrud Rietveld

Mirela ter Maten

Sipke Brandsma

Peter Hoekstra

 

Gemengd 35+ Zondag – 3e klasse – Afdeling 12

8 april, 13 mei, 3 juni

 

Heren (3)

Xander Weernink

Robin de Waal

Lars Klaassens

Christiaan Veldhuizen

 

Heren Zondag – 6e klasse – Afdeling 10

15 april, 6 en 27 mei, 3 juni

 

Mix 35+ (4)

Pieter Bakker

Willem Daenen

Peter Kuis

Hanneke Vloo

Maaike Kamp

Wietske de Haan

Bianca Gerling

 

Gemengd 35+ Zondag – 3e klasse – Afdeling 7

8 april, 13 mei, 3 juni

 

 

ZOMERAVONDCOMPETITIE 2018

 

DD 17+ (1)

Wietske de Haan

Astrid van Ruiten

Katja Hoekman

Gertrud Rietveld

Jolanda van Hemert

 

https://mijnknltb.toernooi.nl/league/D6F8EF36-B873-434F-B0A8-9B3778354CDE/club/101/Index/teams

thuis: 23 mei, 6 en 20 juni

 

DD 17+ (2)

Maaike Kamp

Hanneke Vloo

Bianca Gerling

Lonneke Buiten

Anneke Beumer

 

https://mijnknltb.toernooi.nl/league/D6F8EF36-B873-434F-B0A8-9B3778354CDE/club/101/Index/teams

thuis: 16 en 30 mei, 13 juni

 

DD 35+ (3)

Inge Rijksen

Tineke Kluft

Thea van Leeuwen

Mirela ter Maten

 

https://mijnknltb.toernooi.nl/league/D6F8EF36-B873-434F-B0A8-9B3778354CDE/club/101/Index/teams

thuis: 16 en 30 mei, 13 juni

Inloggen

Inloggen: hoe werkt dat?

Klik hier

Evenementenkalender

« September 2018 »
M D W D V Z Z
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

24-09-2018, 13:00 uur

Inlooptennis

27-09-2018, 19:30 uur

Bitterballen Toss Tennis


weeronline.nl Altijd jouw weer

 


Ogenblik a.u.b. ...