zondag Meisjes 11-17 team 1

3e klasse Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag

3e in poule 3e klasse Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 17 november
3
BOSHEIM 1
3
ITL LELYSTAD 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ATC-BUITEN 1760135735
2.SWIFTERBANT 17421321032
3.ITL LELYSTAD 17421301230
4.ALMERE 17511291329
5.BOSHEIM 17124132913
6.KORIANDER 37214123012
7.DE KUIL 270259339
8.DE MEENT 170258348

Spelers (4)