zondag Jongens 11-17 team 1

2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag

5e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LAREN 16510251125
2.NAARDEN 16321241224
3.ALMERE 16411221422
4.ATC-BUITEN 26222181818
5.ITL LELYSTAD 16114152115
6.DE BIJVANCK 16132152115
7.POSEIDON 160067297

Spelers (4)