zondag Jongens 10-14 team 1

2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag

4e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LAREN 2761036636
2.BLARICUM 1761036636
3.DE BIJVANCK 17322231923
4.ITL LELYSTAD 17313212121
5.DE PUNT ZEEWOLDE 17223192319
6.POSEIDON 17223152715
7.ALMERE 270169339
8.LTV LELYSTAD 370259339

Spelers (5)