zondag Jongens 10-14 team 1

2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag

4e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 3 november
5
BLARICUM 1
1
DE PUNT ZEEWOLDE 1
6
LAREN 2
0
POSEIDON 1
2
ALMERE 2
4
ITL LELYSTAD 1
5
DE BIJVANCK 1
1
LTV LELYSTAD 3
Zondag 27 oktober
6
ITL LELYSTAD 1
0
LTV LELYSTAD 3
3
LAREN 2
3
BLARICUM 1
3
POSEIDON 1
3
DE PUNT ZEEWOLDE 1
1
ALMERE 2
5
DE BIJVANCK 1
Zondag 20 oktober
6
DE PUNT ZEEWOLDE 1
0
ITL LELYSTAD 1
4
POSEIDON 1
2
LTV LELYSTAD 3
0
ALMERE 2
6
BLARICUM 1
2
DE BIJVANCK 1
4
LAREN 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LAREN 2761036636
2.BLARICUM 1761036636
3.DE BIJVANCK 17322231923
4.ITL LELYSTAD 17313212121
5.DE PUNT ZEEWOLDE 17223192319
6.POSEIDON 17223152715
7.ALMERE 270169339
8.LTV LELYSTAD 370259339

Spelers (5)