vrijdagavond DD 35+ team 2

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

6e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 25 oktober
1
ITL LELYSTAD 2
3
DRONTEN 1
0
SWIFTERBANT 1
4
ATC-BUITEN 1
4
DE VALE OUWE 1
0
IRMINLOO 1
3
POSEIDON 1
1
STROKEL 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE VALE OUWE 1770026226
2.ATC-BUITEN 1760122622
3.IRMINLOO 17412181018
4.POSEIDON 17304121612
5.STROKEL 27214121612
6.ITL LELYSTAD 27214111711
7.DRONTEN 171249199
8.SWIFTERBANT 170162262

Spelers (6)