vrijdagavond HD 17+ team 2

3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.'T HARDE 1761023523
2.KJLTC 2733119919
3.ITL LELYSTAD 27421181018
4.POSEIDON 37322161216
5.SWIFTERBANT 17313161216
6.ELBURG 27232161216
7.SWIFTERBANT 271064244
8.POSEIDON 470070280

Spelers (6)