vrijdagavond GD 17+ team 1

3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 25 oktober
1
HET LAAKHUISJE 5
3
ITL LELYSTAD 1
3
DRONTEN 4
1
IRMINLOO 1
1
DE WILTSANGH 2
3
SWIFTERBANT 1
0
STROKEL 1
4
'T HARDE 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ITL LELYSTAD 1761022622
2.'T HARDE 3751121721
3.SWIFTERBANT 17502181018
4.DE WILTSANGH 27403161216
5.STROKEL 17304131513
6.DRONTEN 47214121612
7.IRMINLOO 171065235
8.HET LAAKHUISJE 570165235

Spelers (6)