U bent hier: Welkom › Competitie › Tenniskids / Junioren

Tenniskids / Junioren

Competitieregeling

Kijk in de evenementenkalender voor de baanbezetting tijdens de competitie weken. Voor algemene informatie over Tenniskids World Tour (Rood en Oranje) en de Groene competitie klik hier.

 

NAJAARSCOMPETITIE 2017

 

Let op! Data, locatie en aanvangstijden, kunnen tussentijds wijzigen en verschillend zijn per club. Deze wijzigingen en bijzonderheden zijn over het algemeen in de kalender van Tenniskids of de KNLTB terug te vinden (zie link per team). De Jeugdcommissie (oudere jeugd: TC en teamcaptain) zal jullie zo veel mogelijk van bijzondere wijzigingen per e-mail (of teamapp) op de hoogte brengen.

 

WORLD TOUR ROOD - zondagmorgen

 

Rood 1

Bram

Liam

 

Tenniskids – World Tour najaar 2017

Rood 1 afd. 13 periode 1 (10 sep – 8 okt) kalender

 

Rood 2

Sara

Niene

Lianne

 

Tenniskids – World Tour najaar 2017

Rood 2 afd. 60 periode 1 (10 sep – 8 okt) kalender

 

 

WORLD TOUR 0RANJE - zondagmorgen

 

Oranje

Karlijn

Safae

Kyan

 

Tenniskids – World Tour najaar 2017

Oranje 2 afd. 101 periode 1 (10 sep – 8 okt) kalender

 

 

GROENE COMPETITIE – zondag

 

Groen 1

Jasper

Dyami

Pepijn

Jorne

 

Tenniskids – Groene najaarscompetitie 2017 (17 sep – 29 okt)

Groen 1 afd. 019 TV ITL 1 standen en uitslagen

 

Groen 2

Pim

Max

Jesse B.

Daan

Pieter

Maurice

 

Tenniskids – Groene najaarscompetitie 2017 (17 sep – 29 okt)

Groen 2 afd. 037 TV ITL 1 standen en uitslagen

 

 

JUNIOREN GEEL - zondag

 

Mix 10-14

David

Kyle

Lisanne

Judith

Luna

 

KNLTB Landelijk Najaar 2017 (17 sep – 29 okt)

5043 Zondag Hele dag 2e klasse Gemengd 10 t/m 14 jaar

TV ITL 1 standen en uitslagen

 

 

 

VOORJAARSCOMPETITIE 2017

 

WORLD TOUR ROOD - zondagmorgen

 

Rood

Sara

Sebastiaan

Bram

Liam

Rogier

 

Tenniskids – World Tour voorjaar 2017

Rood 2 afd. 15 TV ITL periode 1 (19 mrt – 16 apr) kalender

Rood 2 afd. 130 TV ITL periode 2 (11 jun – 25 jun) kalender

 

 

WORLD TOUR 0RANJE - zondagmorgen

 

Oranje

Maurice

Joël

Kyan

 

Tenniskids – World Tour voorjaar 2017

Oranje 2 afd. 21 TV ITL periode 1 (19 mrt – 16 apr) kalender

Oranje 2 afd. 324 TV ITL periode 2 (11 jun – 25 jun) kalender

 

 

GROENE COMPETITIE – zondag

 

Groen 1

Jasper

Dyami

Pepijn

Jorne

 

Tenniskids – Groene voorjaarscompetitie 2017

Groen 1 afd. 23 TV ITL 1 standen en uitslagen

 

Groen 2

Jesse B.

Pim

Max

Daan

 

Tenniskids – Groene voorjaarscompetitie 2017

Groen 2 afd. 57 TV ITL 1 standen en uitslagen

 

 

JUNIOREN GEEL - zondag

 

J 10-14

Jesse K.

Bas

Luuk

Keyran

Keanen

Tycho

 

KNLTB Landelijk Voorjaar 2017

4525 Zondag Hele dag 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar

TV ITL 1 standen en uitslagen

 

Mix 10-14

David

Kyle

Quinten

Lisanne

Judith

Luna

Sophie

 

KNLTB Landelijk Voorjaar 2017

4029 Zondag Hele dag 2e klasse Gemengd 10 t/m 14 jaar

TV ITL 1 standen en uitslagen

 

Inloggen

Inloggen: hoe werkt dat?

Klik hier

Evenementenkalender

« Februari 2018 »
M D W D V Z Z
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

-- Geen vermeldingen --


weeronline.nl Altijd jouw weer

 


Ogenblik a.u.b. ...